Lata szkoleń, zamiłowanie do pracy z ludźmi, pasje do zdrowego żywienia, życiowe doświadczenia oraz wrodzone talenty uczyniły ze mnie nie tylko coacha zdrowia i psychodietyka ale przede wszystkim kobietę intuicyjną.

Holistyczne podejście do zdrowia człowieka jest nie tylko integralną częścią mojego zawodu, ale i osobowości. Traktuję życie człowieka jako całość z zachowaniem równowagi pomiędzy trzema filarami zdrowia: ciałem, umysłem i dietą (filozofia CUD). Gdy zachowana jest równowaga na tych trzech poziomach, dochodzi do harmonijnego przepływu energii w całym organizmie, zarówno w jego aspekcie fizycznym, jak i energetycznym. Czujemy się wtedy zdrowi, piękni, pełni energii i – najważniejsze – szczęśliwi.

„Bo przyszliśmy na ten świat, aby być szczęśliwym”. Wierzę, że życie to CUD, a Ciebie, jeśli jesteś gotowy/a na zmiany, ANCA nauczy, jak oddziaływać i pobudzać siebie na wszystkich trzech poziomach:

C jak ciało: aktywność fizyczna, piękno

U jak umysł: rozwój osobisty, przełamywanie barier, zmiana nawyków, refleksja

D jak dieta: styl życia – właściwa dieta dobrana do trybu i stylu życia, z uwzględnieniem upodobań kulinarnych

Pomogłam już wielu kobietom zmienić swoje życie. Te cudowne i mądre kobiety zmieniły nawyki, zaakceptowały i pokochały swoje ciało, osiągnęły trwałe efekty w odchudzaniu, przełamały bariery, odważyły się na zmianę drogi i dziś są szczęśliwe. Odnalazły związek pomiędzy swoim ciałem i umysłem. Żyją w harmonii ze sobą.

Jeśli jesteś gotowa, to pozwól, że Tobie również pomogę w tej zmianie. Bo przyszliśmy na ten świat aby być szczęśliwym.