UMYSŁ

Uwolnij umysł

December 25, 2016, Author: Anca

Bieganie jest jak Mistrz, a każdy z nas jest jak Uczeń. A jaką mądrość może nam nasz Mistrz przekazać? – UWOLNIJ UMYSŁ

Na zdrowie!
Uprawiając aktywność fizyczną regularnie dbamy o nasze zdrowie. Wzmacniamy nasze serce, układ krążenia, układ oddechowy. Pobudzamy układ immunologiczny do pracy, kształtujemy sylwetkę i poprawiamy pracę jelit.

 

Radość
Uczymy się cieszyć chwilą. Łapiemy promienie słoneczne, podziwiamy przyrodę i cieszymy się nawet, kiedy pada deszcz. Mija czas, a my kojarzymy bieganie z czymś naprawdę przyjemnym, ponieważ po wysiłku zalewają nas endorfiny. Czujemy się szczęśliwsi bez powodu.

ZWIAZKI

Dyscyplina
Bieganie uczy pokory. Uczy tego, że są dobre i złe dni. Każdemu może zdarzyć się gorszy start, a przecież słaby wynik nie stanowi o nas. Nie jest podstawą by nas oceniać, czy krytykować, mówimy sobie: „przecież to normalne”.

Wstań, otrzep kurz z kolan i biegnij dalej. Nie poddawaj się. Bądź konsekwentny, bądź konkretny w dążeniu do celu!

 

Pokonywania barier
Jesteśmy narodem, który działa na przekór z bardzo dużym zaangażowaniem. Nie dam rady? No to patrz! Kiedy podejdziemy do biegania z namysłem, cierpliwością, odpowiednim przygotowaniem, bariery przestaną istnieć. Każdy kolejny mały sukces, będzie nas motywował ku pokonywaniu samego siebie. „Sky is the limit.”

 

Pamiętajcie, że Mistrz jest już stary i każdą z prawd przekazuje powoli i z odpowiednim upływem czasu.

UWOLNIJ UMYSŁ, POKONUJ BARIERY, BĄDŹ SZCZĘŚLIWY